Koktebel Jazz Festival 2011 (koktebel_jazz) wrote in jazzkoktebel,
Koktebel Jazz Festival 2011
koktebel_jazz
jazzkoktebel

МГО «Школа Рівних Можливостей» розпочинає благодійний проект «Музика зцілює!»

З вересня 2011 року Міжнародна громадська організація «Школа Рівних Можливостей» розпочинає благодійний проект «Музика зцілює!». 

В рамках проекту 17 вересня в м. Києві відбудеться благодійний концерт шведської джазової зірки Анни Крістофферссон (Anna Christoffersson), метою якого є збір коштів для лікування дітей з вадами серця.

 

18 вересня за участі Анни відбудеться музичний майстер-клас для студентів, cпрямований на інтеграцію молодих людей з різними можливостями та потребами.

 

Акція є довготерміновою, оскільки планується проведення низки благодійних концертів та майстер-класів із залученням українських та іноземних музикантів. 

Проект реалізується за сприяння Посольства Швеції в Україні, Міжнародного Благодійного Фонду «Дитяче серце», Оргкомітету фестивалю «Джаз Коктебель». 

Запрошуємо музикантів, волонтерів та всіх охочих долучитися до акції!

Заявки про співпрацю просимо надсилати на e-mail: music.heals.project@gmail.?com

 

Інформація про організатора

 

З 2000 року Міжнародна громадська організація «Школа Рівних Можливостей» бере найактивнішу участь у формуванні та реалізації ґендерної політики, де в полі уваги першочерговими є питання захисту прав людини і протидія всім формам насильства. В основу всієї просвітницької та превентивної діяльності Школи покладено принцип «рівний – рівному», тобто залучення самих дітей і підлітків для роботи з однолітками. Одним з напрямків нашої роботи є Гендерний інтерактивний театр – місце, де кожна людина може самовиразитись та стати частиною великого театрального дійства на актуальну соціальну тему. Крім того, Школа проводить всеукраїнські соціальні акції, квести, флешмоби майстер-класи з арт-технологій, а також займається реалізацією благодійних мистецьких акцій.

 

Більше інформації на сайті: http://www.gender-ua.org

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments